Kontakty

Adresa do navigace

Příborská 1494
738 01 Frýdek-Místek
49.672593, 18.329715

Provozní doba prodejního centra F-M: 
po-čt 07:00 – 16:00; pá 07:00 – 15:00

tel.: +420 597 609 161
tel.: +420 601 365 730

Prodejní centrum / korespondenční adresa

Příborská 1494
738 01 Frýdek-Místek

Fakturační adresa

Čs.Armády 367, Chrudim IV.
537 01 Chrudim

: 02299160

DIČ: CZ02299160

Společnost

Ing. Rostislav Tkáč

zástupce ředitele

tel.: +420 597 609 163

e-mail: rostislav.tkac@technotron-metal.cz

Ing. Tomáš Mischinger

jednatel

e-mail: tomas.mischinger@technotron-metal.cz

Janusz Sikora

vedoucí obchodního oddělení - export

tel.: +420 725 725 651

e-mail: janusz.sikora@technotron-metal.cz

Ing. Robert Kolek

technický ředitel

tel.: +420 602 740 013

e-mail: robert.kolek@technotron-metal.cz

Ing. Jiří Klečka

ředitel výrobního závodu

tel.: +420 777 771 539

e-mail: jiri.klecka@technotron-metal.cz

Ing. Marek Buš

obchodní manažer - export

tel.: +420 724 956 787

e-mail: marek.bus@technotron-metal.cz

Ing. Radim Zdarsa

obchodní manažer ČR

tel.: +420 778 543 837

e-mail: radim.zdarsa@technotron-metal.cz

Ing. Kateřina Pernická

prodej, nákup a marketing

tel.: +420 724 777 793

e-mail: katerina.pernicka@technotron-metal.cz

Grzegorz Iwanowicz

obchodní manažer Polsko

tel.: +48 668 233 522

e-mail: grzegorz.iwanowicz@technotron-metal.cz

Jan Bajgar

vedoucí skladu, zinkování a expedice

tel.: +420 778 745 054

e-mail: sklad@technotron-metal.cz

Karim Abbassi

Regional Sales Director for MEA region

tel.: +420 739 673 024

e-mail: karim.abbassi@technotron-metal.cz

Perfora spol. s.r.o.

Zastoupení pro Slovenskou republiku:

tel.: +421 (0) 33 590 37 11

e-mail: perfora@perfora.sk

Výroba Tahokov-Technotron   •   Reference - Katalogy   •   Ploty Technotron   •   Obchodní podmínky   •   Ochrana osobních údajů
© 2019 TECHNOTRON - METAL s.r.o. Webdesign: tirata.cz