Kontakty

Prodejní centrum / korespondenční adresa

Příborská 1494
738 01 Frýdek-Místek
49.672593, 18.329715

Provozní doba prodejního centra F-M: 
po-pá 07:00 – 15:00

tel.: +420 601 365 730

Fakturační adresa

Čs.Armády 367, Chrudim IV.
537 01 Chrudim

: 02299160
DIČ: CZ02299160

Expedice

Míru 3651,
738 01 Frýdek-Místek
49.702020, 18,326663

QR kód Google mapa

Společnost

Ing. Robert Kolek

výkonný ředitel

e-mail: robert.kolek@technotron-metal.cz

Libuše Veselá

HR manažer – personalistika/mzdy

tel.: +420 777 481 639

e-mail: liba.vesela@lineapark.cz

Ing. Radim Zdarsa

vedoucí obchodního oddělení

tel.: +420 778 543 837

e-mail: radim.zdarsa@technotron-metal.cz

Ing. Kamil Pohludka

vedoucí oddělení Technika

tel.: +420 724 820 914

e-mail: kamil.pohludka@technotron-metal.cz

Lukáš Bodek

vedoucí oddělení Výroba

tel.: +420 778 884 846

e-mail: lukas.bodek@technotron-metal.cz

Janusz Sikora

obchodní manažer - export

tel.: +420 725 725 651

e-mail: janusz.sikora@technotron-metal.cz

Ing. Marek Buš

obchodní manažer - export

tel.: +420 724 956 787

e-mail: marek.bus@technotron-metal.cz

Bc. Nikola Škultétyová

nákup

tel.: +420 778 785 045

e-mail: nikola.skultetyova@technotron-metal.cz

Jan Bajgar

vedoucí oddělení Sklady, Expedice a logistika

tel.: +420 778 745 054

e-mail: jan.bajgar@technotron-metal.cz

Grzegorz Iwanowicz

obchodní manažer Polsko

tel.: +48 668 233 522

e-mail: grzegorz.iwanowicz@technotron-metal.cz

Perfora spol. s.r.o.

Zastoupení pro Slovenskou republiku:

tel.: +421 (0) 33 590 37 11

e-mail: perfora@perfora.sk

Nenech to být (NNTB)

Z důvodu rozhodnutí EU a schválení zákonu v ČR o ochraně oznamovatelů – Zákon č. 171/2023 Sb., jsou zaměstnavatelé, kteří mají více jak 50 zaměstnanců povinnost tento zákon dodržovat.

Naše firma se zapojila do projektu Nenech to být (NNTB). NNTB slouží jako anonymní online schránka důvěry, a pomáhá tak zaměstnancům s řešením různých problémů, nebo i s napsáním dobrých nápadů na vylepšení.
Podněty nám můžete zasílat prostřednictvím odkazu ZDE

Jak funguje NNTB?
Výhodou NNTB je, že si nemusíte vytvářet žádný účet, a i tak na Váš anonymní podnět budeme moci bez problémů odpovědět a aktivně jej řešit.

Výroba Tahokov-Technotron   •   Reference - Katalogy   •   Ploty Technotron   •   Obchodní podmínky   •   Ochrana osobních údajů
© 2024 TECHNOTRON - METAL s.r.o. Webdesign: tirata.cz