Ploty od společnosti TECHNOTRON-METAL

Dnes již není úkolem plotu ochránit zahrádku proti zvěři, ale proti pohledům kolemjdoucích a vytvořit majiteli pozemku soukromí. K tomu účelu jsou také stále více užívány plošné materiály jako je tahokov, plech s laserově vypálenými obrazci a děrovaný plech. Takové ploty se staly u nás poměrně populární a proto Technotron přichází na trh s plotovým stavebnicovým systém zahrnující různé druhy plotových dílců.

TECHNOTRON-METAL vyvinul vlastní konstrukční hliníkový profil. Díky tomu dokáže nabídnout zákazníkům výhodu  nízké hmotnosti, snadná instalace a manipulace ve spojení s dlouhou životností materiálu takřka bez nutnosti údržby. Zvolený materiál lze dle požadavků zákazníka povrchově upravit. Lakujeme výrobky práškovým lakem v kooperaci a pečlivě hlídáme, aby dodavatel pracoval ve standardu Qualicoat. Lze zvolit barvu v odstínech libovolné RAL a také lesku, nebo matu.

Z našeho profilu jsou svařovány rámy osazené hliníkovými tahokovy, popřípadě laserem vypálenými plechy v požadovaném rozměru. Takováto plotová pole jsou doplněna podle potřeby o klasickou branku, bránu otočnou i nesenou posuvnou, s elektrickým pohonem i bez něj. Otočné brány lze provádět asymetrické, kdy pak menší křídlo s klikou slouží pro průchod pěších, jako branka a po otevření obou křídel je brána určena k průjezdu.

Ze systémových rámů lze sestavit nejen plot, ale také dřevníky, garážová stání, ohrádky popelnic a stěny přístřešků všeho druhu. Z tahokovu lze mimo jiné vytvořit doplňky jako kryty vstupního rozvaděče, uzávěru vody, či plynu, které lze doplnit vypáleným číslem popisným, názvem ulice, jménem, nebo jiným symbolem. Můžete tak docílit jedinečného a jednotného vzhledu, moderního designu a kompaktnosti vstupního objektu.

Jako plotové výplně se nejčastěji používají tahokovy s větším rozměrem a také častěji šestihranným tvarem oka. Například vzor Boldness max působí efektem žaluzie, takže osoby vně plotu dovnitř takřka nevidí a osoby zevnitř vidí dolů za plot.

Mezi oblíbené typy tahokovů vhodné pro plotové výplně řadíme Energy, Creativity, Patience, Power, Challenge, Boldness Max aj. Díky široké nabídce vzorů a tvarů ok tahokovu, můžete zvolit takový design, aby ladil s okolím vašeho domu, působil moderně, vzdušně a přitom poskytoval soukromí. Jsme jediný výrobce tahokovu v České republice a díky dlouhodobým zkušenostem Vám poradíme při realizaci vašeho vysněného oplocení. Obraťte se na náš tým odborníků.

Nechte se inspirovat našimi realizacemi na webu nebo se přijďte podívat do našeho Showroomu, kde si lze prohlédnout celou řadu tahokovových vzorů, popřípadě se poradit s našimi konstruktéry o možnostech realizace.

Plotové systémy, brány a branky od společnosti TECHNOTRON-METAL jsou ideálním řešením oplocení domácností, zahrad, sadů, výběhů, obor, sportovišť, hřišť, objektů a provozoven. Vyberte si z naši široké nabídky designových plotů na webu plotytechnotron.cz

Navštivte náš e-shop eplechy.cz

Kontaktujete nás:  601 365 730 / info@eplechy.cz

Výroba Tahokov-Technotron   •   Reference - Katalogy   •   Ploty Technotron   •   Obchodní podmínky   •   Ochrana osobních údajů
© 2024 TECHNOTRON - METAL s.r.o. Webdesign: tirata.cz