Produktový sortiment

Tahokov

Tahokov, mikrotahokov, dekorativní tahokov je moderním materiálem pro využití v moderní architektuře a stavebnictví pro návrhy výjimečných interiérů a exteriérů – variace fasádních prvků, podhledů, balkonových výplní v kombinaci s lemovacími profily, zástěn. Výrobky z tahokovu známe jako filtrační sítka, ochranné a sací mřížky, ochrany světel, apod. Uplatnění dále nachází ve strojírenství, zemědělství, dopravě atd.

Více informací

Děrované plechy

V našich skladech nabízíme stovky druhů děrovaných plechů k okamžitému odběru. Děrované plechy jsou vyráběny na šířkových, přesazovacích lisech a laserových strojích. Děrované plechy se často používají k výrobě regálů, sít, třídících linek, sušiček, komponent pro stroje, autobusy a další dopravní prostředky. V moderní architektuře nacházejí děrované plechy uplatnění pro jedinečný vzhled v interiérech a exteriérech, ať už jako podhledy, arkády, balkony v kombinaci s lemovací profily, zástěny, městský mobiliář apod.

Více informací

Rošty

Ocelové rošty také známy jako pororošty, jsou moderními stavební prvky používané na schodiště, pochůzné lávky, tribuny, mostky, podhledy, zábradlí apod. Konstrukce lisovaných ocelových podlahových roštů z ocelí konstrukčních i nerezových se vyznačují nízkou vlastní hmotností, snadnou montáží, případnou demontáží a jednoduchou vyměnou jednotlivých dílů.Vynikají vysokou variabilitou, propouštějí světlo i vzduch. Ve všech tvarech jsou tuhé, únosné a při vhodně zvoleném materiálu a povrchové úpravě, s ohledem na prostředí, v nichž jsou použity, mají i dlouhou životnost.Ocelové lisované podlahové rošty schodišťové stupně získaly STAVEBNÍ TECHNICKÉ OSVĚDČENÍ č.070-024961 ze dne 12.1.2005.

Více informací

Ploty

Společnost Technotron-Metal , s. r.o. nabízí jedinečné hliníkové ploty s tahokovem a perforovanými výplněmi, jež se v posledních letech stávají skutečným hitem. Můžete si objednat i samostatné výplně a ty pak namontovat do již existujících kovových či betonových sloupků na Vašem pozemku. Abychom předešli případným reklamacím z důvodu špatně zadaných rozměrových parametrů, realizujeme naše dodávky VŽDY na základě odsouhlasené výkresové dokumentace. Vy nám dodáte nákres (stačí ruční skica s hlavními rozměry), my vytvoříme výrobní dokumentaci a pošleme zpět k Vašemu odsouhlasení zároveň s objednávkovým formulářem. V případě dodání plotu bez povrchové úpravy je nutno počítat s otlaky po výrobních nástrojích a se změnou povrchu vlivem přirozeného stárnutí.

Více informací

Síta a pletivo

Sítě a svařovaná pletiva jsou vhodné pro výrobu krytů, klecí, sítě pro drátěný program, sítě do betonářských výrobků, šablony pro podlahové vytápění, průmyslové podlahy, pergoly, oplocení, skladové prvky, skladové palety, ochranné zábrany, ohrazení strojů, široké využití v zemědělství. Výroba i na míru.

Více informací

Plechy

Plechy držíme skladem v materiálech hliník, ocel, corten, pozink, nerez. V povrchové úpravě hladké, barevné, protiskluzové.

Více informací
Projekty spolufinancovány EU   •   Reference - Katalogy   •   Ploty Technotron   •   Obchodní podmínky   •   Ochrana osobních údajů
© 2024 TECHNOTRON - METAL s.r.o. Webdesign: tirata.cz