TECHNOTRON-METAL představuje kazetové podhledy z tahokovu

Stropní podhledy z tahokovu, moderní a originální způsob vytvoření kazetového stropu.

Kazetový stropní systém je modulární, rychle zhotovitelný a snadno rozebíratelný typ stropního interiérového podhledu s aplikací do míst, kde se předpokládá s přístupem do mezistropního prostoru třeba pro dodatečnou elektroinstalaci. Systém skládá ze stropní konstrukce závěsných profilu tvaru „T“ a kazetových výplní. Výplně mohou být nejrůznějšího typů splňující estetické, funkční, nebo akustické vlastnosti.  Mohou být zhotovené z různých materiálů jako je dřevo, kov, nebo na trhu dominující sádrokarton.  Díky unifikovanému rozměru 600×600, lze snadno tyto kazetové výplně různě kombinovat a nahrazovat.

Firma TECHNOTRON-METAL přichází s novinkou v podobě stropních kazetových výplní zhotovených z tahokovu. Jedná se o moderní, esteticky příjemný, odolný a vzdušný typ vyplní s širokým uplatněním jako jsou komerční budovy, kanceláře, školy, nemocnice a další veřejné prostory.

Tahokov, jak už název vypovídá, je perforovaný plech, u nějž dochází k bezodpadovému nastřižení a protažení materiálu v řadě ok. To se opakuje v krocích, kde je střih zpravidla posunut o polovinu délky oka. Tahokov se při pohledu z každého úhlu jeví jinak a tím na sebe strhává pozornost a neokouká se.

TECHNOTRON-METAL nabízí typ STROPNÍ PODHLED TM25, nebo  TM35, oba ve standardních rozměrech 595 x 595 mm z oceli s povrchovou úpravou komaxitového lakování v barevné škále RAL odpovídající normě ČSN EN 13964:2014

STROPNÍ PODHLED TM25 je po obvodu prolisovaný tahokov s kosočtvercovým typem oka 16x8x2x1 a hmotností 1,39Kg/ks

STROPNÍ PODHLED TM35 je neprolisovaný tahokov o kosočtvercovým typem oka 28x10x2x1,5 a hmotností 1,67Kg/ks.

Kromě výše uvedených modelů lze na zakázku vyrobit kazety s jinou velikostí ok tahokovu a to v hliníku, pozinkované, či nerezové oceli.

Instalace výplní z tahokovu je snadná. Na běžný systém stropní konstrukce z profilů T24 a obvodového L profilů s roztečí 600x600mm se skrz otvor vloží kazeta z tahokovu a jednoduše umístí na patky nosných profilů. V případě potřeby lze použít zajištění přes stropní upínky. Zkrácení lze provést také jednoduše a to ručními, či elektrickými nůžkami. Výhodou tahokovu je vzdušnost a prostupnost, což lze využit třeba prosvícením stropním svítidlem.

A jaké jsou základní výhody kazetových podhledů?

  • Moderní design, originalita
  • Variace, díky směrového natočení tahokovu
  • Nízká hmotnost, nezatěžuje konstrukci
  • Jednoduchá instalace a zkrácení rozměrů
  • Vzdušnost
  • Všestranné použití

Stropní podhledy TECHNOTRON-METAL TM25 a TM35 můžete objednávat přes náš e-shop eplechy.cz.

Máte zájem o řešení stropních podhledů na míru?

Vaše specifické požadavky pro nás nejsou překážkou. Po vzájemné konzultaci dokážeme při výrobě materiálů na míru vyhovět vašim požadavkům. Kontaktujte nás 601 365 730 / info@eplechy.cz

Projekty spolufinancovány EU   •   Reference - Katalogy   •   Ploty Technotron   •   Obchodní podmínky   •   Ochrana osobních údajů
© 2024 TECHNOTRON - METAL s.r.o. Webdesign: tirata.cz