Kariéra

Hledáme do svých řad nové tváře s odpovědným přístupem k práci. Chcete-li se stát součástí týmu v rychle se rozvíjející společnosti, prohlédněte si nabídku volných pracovních míst.

iva.kudelova@technotron-metal.cz

Společnost zabývající se hutní druhovýrobou hledá pro pracoviště ve Frýdku – Místku spolehlivého a komunikativního zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici Skladník/řidič.

Pracovní náplň:

  • manipulace se zbožím ve skladu
  • příjem a výdej materiálu
  • evidence v PC
  • balení zakázek k expedice

Požadavky:

  • minimálně vyučen v technickém oboru, maturita výhodou
  • řidičský průkaz B – aktivní řidič
  • platný průkaz VZV – minimálně rok praxe v řízení VZV
  • jeřábnický průkaz výhodou
  • dobrá znalost práce na PC – IS HELIOS výhodou
  • technická zručnost
  • ochota pracovat přesčas
  • fyzická zdatnost
  • dobrý zdravotní stav
  • komunikativnost a pečlivost
  • organizační schopnosti

Nabízíme:

  • pracovní doba 37,5 hod./týden
  • práce na rozvíjejícím se pracovišti s požadavky na časovou flexibilitu
  • předpokládaný nástup – dle dohody
  • lidský přístup a super kolektiv s podporou vedení
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • a další firemní benefity
Výroba Tahokov-Technotron   •   Reference - Katalogy   •   Ploty Technotron   •   Obchodní podmínky   •   Ochrana osobních údajů