Co je to tahokov? článek v ČASOPISE STAVEBNICTVÍ

Firma TECHNOTRON-METAL je největší výrobce tahokovu ve střední Evorpě. V časopise STAVEBNICTVÍ bude vydána série článků, ve kterých se postupně představí tento moderní industriální materiál, jeho výrobu, vlastnosti a možnosti využití.

Co je to tahokov?

Tahokov je perforovaný plech, u něhož dochází k bezodpadovému nastřižení a protažení materiálu v řadě ok. To se opakuje v krocích, kde je střih zpravidla posunut o polovinu délky oka, a vzniká tak 3D schodovitá síť. Lze ho vyrábět takřka ze všech tvárných kovových materiálů a některých druhů plastů. 

TECHNOTRON-METAL vyrábí nejen tahokov jako plošný materiál, ale i druhovýrobky, jako schodišťové stupně, plotové sestavy, podhledy apod. Materiál, nejen tahokov, lze formátovat řezem nebo střihem podle požadavků zákazníka, vevařit jej do rámů nebo jiných konstrukcí podle potřeby, a to v takřka libovolném materiálovém provedení (ocel, hliník, nerez, corten), k čemuž je firma certifikována. Zároveň poskytuje podporu při výběru správného vzoru, materiálu, tvaru a rozměru oka a pomůže s řešením uchycení, dělení formátů a ostatních technologických detailů.

celý článek zde

Výroba Tahokov-Technotron   •   Reference - Katalogy   •   Ploty Technotron   •   Obchodní podmínky   •   Ochrana osobních údajů
© 2024 TECHNOTRON - METAL s.r.o. Webdesign: tirata.cz